Mokinių, tėvų (globėjų/rūpintojų) dėmesiui

Spausdinti

bureliai03Neformalusis švietimas – tai ne paprastas laisvalaikio praleidimas. Tai malonus ir įdomus žinių, įgūdžių ir kompetencijų įgijimo būdas, formalųjį švietimą papildantis ugdymas.

Neformaliojo ugdymo programų 1-8 klasių mokiniams pasiūlą 2017-2018 mokslo metams rasite progimnazijos interno svetainės skiltyje „Neformalusis švietimas“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Kudrevičienė

Kviečia „Robotikos“ būrelis

Spausdinti

3Būrelyje mokiniai dirba su LEGO robotais. Išmoksta juos konstruoti, programuoti ir valdyti. Konstruodami susipažįsta su mechanikos, inžinerijos pagrindais, programuodami įgyja programavimo įgūdžių. Mokiniai dalyvauja „Robotikos“ varžybose bei konkursuose, lavina bendravimo, komandinio darbo, loginio mąstymo įgūdžius.

„Robotikos“ būrelio veiklos tikslas – plėtoti gabių vaikų ugdymo formas įvairinant mokinių užimtumą po pamokų ir gerinant saviraiškos galimybes.

Skaityti daugiau: Kviečia „Robotikos“ būrelis

„Žiogas" išjudino visus!!!

Spausdinti

Ziogas 13Kaišiadorių miesto 3-4 klasių vaikų futbolo turnyrui „Žiogas" šiais metais skirtas dar didesnis dėmesys. Jo organizavimu rūpinosi trys įstaigos: Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Kūno kultūros ir sporto centras ir Futbolo Centras „Baltai".

Turnyre dalyvavo po penkias trečiokų ir ketvirtokų klases - komandas. Varžybos nuo pat pradžių vyko atkakliai, jose netrūko staigmenų. Tikra „Žiogo" sensacija galima pavadinti tai, kad galinga 4E komanda šiemet nepateko net į pusfinalį. Vietoj jos ten „prasimušė" su ugnele rungtyniavusi 4D klasė.

Skaityti daugiau: „Žiogas" išjudino visus!!!

birželio 2017
PATKPŠS

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 105 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankytojai

Šiandien:22
Vakar:44
Per savaitę:22
Per mėnesį:1915
iš viso:148933

Elektroninis dienynas | Antakalnio skyrius | Pradinis puslapis

Svetainės administratorė IT vyr. mokytoja Giedrė Jurelytė. Mano el. paštas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys, LT 56166, mokyklos el. paštas.

Kaišiadorys © 2012 m. Visos autorių teisės saugomos.