Žurnalistų kelionė į Maironio Kauną

Spausdinti

Ekskursija 01Šviesų gegužės dvidešimt trečiosios rytą žurnalistų būrelio nariai patraukė į turiningą kelionę, į Maironio lietuvių literatūros muziejų. Progimnazijos direktorė Jolita Morkūnaitė šią edukacinę išvyką dovanojo laikraščio „Giržadukai“ jauniesiems žurnalistams penkiasdešimto numerio išleidimo proga, o organizavo ją būrelio vadovė lietuvių kalbos mokytoja Rita Medvedevienė. Gavę tokią dovaną, vaikai turėjo progą pasisvečiuoti Jono Mačiulio - Maironio namuose, pasigrožėti jaukiu Kauno miesto senamiesčiu ir aplankyti garbingąją Kauno pilį.

Skaityti daugiau: Žurnalistų kelionė į Maironio Kauną

Laikraščio „Giržadukai“ 50-ojo numerio šventė

Spausdinti

girzadukai 01Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos laikraščio „Giržadukai“ žurnalistai išleido jubiliejinį 50-ąjį numerį. Mokyklos bibliotekoje ta proga buvo surengta paroda „Mokyklos laikraštis rašo...“. Balandžio 5 dieną skaitykloje vyko renginys, skirtas jubiliejiniam laikraščio numeriui ir jo kūrėjams pažymėti.

Skaityti daugiau: Laikraščio „Giržadukai“ 50-ojo numerio šventė

„Mokyklos laikraštis rašo 2016“

Spausdinti

Konferencija 09Jau ketvirti metai iš eilės Prienų „Žiburio” gimnazija ir Prienų švietimo centras organizuoja Respublikinę mokyklinių laikraščių leidėjų konferenciją „Mokyklos laikraštis rašo 2016“. Šiemet, gruodžio 2 dieną, į konferenciją buvo susirinkę laikraščių leidėjai iš visos Lietuvos: iš Prienų, Birštono, Trakų, Šiaulių, Panevėžio, Lazdijų, Marijampolės, Kaišiadorių, Kazlų Rūdos. Iš viso atvyko 15 komandų.

 

Skaityti daugiau: „Mokyklos laikraštis rašo 2016“

Mažoji konferencija „Mokyklos laikraštis rašo...“

Spausdinti

Mazoji konferencijaŠių metų gruodžio 17 d. vyko žurnalistų būrelio mažoji konferencija „Mokyklos laikraštis rašo“. Būrelio vadovė Rita Medvedevienė pasirūpino vaišėmis, stalą puošė kalėdinis vainikas, degė žvakutės, viliojo tortas.

 

 

Skaityti daugiau: Mažoji konferencija „Mokyklos laikraštis rašo...“

Žinios iš kuprinės arba Mokyklos laikraštis rašo...

Spausdinti

Konferencija 8Viena diena su puikiu mokytoju yra geriau, nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi - tuo įsitikinome gruodžio 5 dieną išvykę į Prienų "Žiburio“ gimnaziją, kurioje vyko mokyklinių laikraščių leidėjų respublikinė konfrencija "Mokyklos laikraštis rašo 2014”.

Renginyje dalyvavo jaunųjų žurnalistų komandos iš Elektrėnų, Utenos, Kėdainių, Trakų, Alytaus, Prienų ir Kaišiadorių. Konferencijoje savo patirtimi dalijosi profesionalai – žurnalų "Pagunda“, "Perlas“ ir kt. redaktorė J. Zailskienė, Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos narė D. Červokienė, lietuvių literatūros vadovėlių autorė, mokytoja N. Šervenikaitė, VšĮ ITMC direktorė S. Vaicekauskienė. Dirbta grupėse, aptarti dalyvavusių mokyklų laikraščių straispnių turinys ir maketas, mokytasi, kaip tiksliai planuoti ir rengti interviu, kaip laikraštį padaryti patrauklų, kokiomis iniciatyvomis remiantis geriausia rašyti straipsnius. Renginio pabaigoje perskaityta rezoliucija, paskelbtos nominacijos, įteikti prizai.

Skaityti daugiau: Žinios iš kuprinės arba Mokyklos laikraštis rašo...

Kalendorius

birželio 2017
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 95 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankytojai

Šiandien:22
Vakar:44
Per savaitę:22
Per mėnesį:1915
iš viso:148933

Registracija

top

Elektroninis dienynas | Antakalnio skyrius | Pradinis puslapis

Svetainės administratorė IT vyr. mokytoja Giedrė Jurelytė. Mano el. paštas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys, LT 56166, mokyklos el. paštas.

Kaišiadorys © 2012 m. Visos autorių teisės saugomos.