Laikraščio „Giržadukai“ 50-ojo numerio šventė

Spausdinti

girzadukai 01Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos laikraščio „Giržadukai“ žurnalistai išleido jubiliejinį 50-ąjį numerį. Mokyklos bibliotekoje ta proga buvo surengta paroda „Mokyklos laikraštis rašo...“. Balandžio 5 dieną skaitykloje vyko renginys, skirtas jubiliejiniam laikraščio numeriui ir jo kūrėjams pažymėti.

Skaityti daugiau: Laikraščio „Giržadukai“ 50-ojo numerio šventė

„Mokyklos laikraštis rašo 2016“

Spausdinti

Konferencija 09Jau ketvirti metai iš eilės Prienų „Žiburio” gimnazija ir Prienų švietimo centras organizuoja Respublikinę mokyklinių laikraščių leidėjų konferenciją „Mokyklos laikraštis rašo 2016“. Šiemet, gruodžio 2 dieną, į konferenciją buvo susirinkę laikraščių leidėjai iš visos Lietuvos: iš Prienų, Birštono, Trakų, Šiaulių, Panevėžio, Lazdijų, Marijampolės, Kaišiadorių, Kazlų Rūdos. Iš viso atvyko 15 komandų.

 

Skaityti daugiau: „Mokyklos laikraštis rašo 2016“

Mažoji konferencija „Mokyklos laikraštis rašo...“

Spausdinti

Mazoji konferencijaŠių metų gruodžio 17 d. vyko žurnalistų būrelio mažoji konferencija „Mokyklos laikraštis rašo“. Būrelio vadovė Rita Medvedevienė pasirūpino vaišėmis, stalą puošė kalėdinis vainikas, degė žvakutės, viliojo tortas.

 

 

Skaityti daugiau: Mažoji konferencija „Mokyklos laikraštis rašo...“

Žinios iš kuprinės arba Mokyklos laikraštis rašo...

Spausdinti

Konferencija 8Viena diena su puikiu mokytoju yra geriau, nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi - tuo įsitikinome gruodžio 5 dieną išvykę į Prienų "Žiburio“ gimnaziją, kurioje vyko mokyklinių laikraščių leidėjų respublikinė konfrencija "Mokyklos laikraštis rašo 2014”.

Renginyje dalyvavo jaunųjų žurnalistų komandos iš Elektrėnų, Utenos, Kėdainių, Trakų, Alytaus, Prienų ir Kaišiadorių. Konferencijoje savo patirtimi dalijosi profesionalai – žurnalų "Pagunda“, "Perlas“ ir kt. redaktorė J. Zailskienė, Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos narė D. Červokienė, lietuvių literatūros vadovėlių autorė, mokytoja N. Šervenikaitė, VšĮ ITMC direktorė S. Vaicekauskienė. Dirbta grupėse, aptarti dalyvavusių mokyklų laikraščių straispnių turinys ir maketas, mokytasi, kaip tiksliai planuoti ir rengti interviu, kaip laikraštį padaryti patrauklų, kokiomis iniciatyvomis remiantis geriausia rašyti straipsnius. Renginio pabaigoje perskaityta rezoliucija, paskelbtos nominacijos, įteikti prizai.

Skaityti daugiau: Žinios iš kuprinės arba Mokyklos laikraštis rašo...

Kelionė į Saulės miestą

Spausdinti

Kelione 42014 m. gegužės 28 d. Kaišiadorių Vaclovo Giržado 7b, 7d ir 5b klasės mokiniai vyko į Saulės miestą – Šiaulius. Labai džiaugėmės ilgai laukta kelione. Iki Šiaulių važiavome apie dvi valandas. Atvykę pirmiausia apžiūrėjome miesto simbolį – Geležinę lapę, kurią 2009 m. sukūrė architektas Vilius Puronas. Gidė Birutė papasakojo, kokio dydžio ir svorio yra lapės skulptūra. Sužinojome, kad lapėje įdėta širdis.

Apžiūrėję skulptūra, patraukėme link kito Šiaulių miesto simbolio – Šaulio. Ši statula pastatyta ant 18 metrų kolonos, o pati statula yra 4 metrų. Įdomu tai, kad statula yra paauksuota, nors aukso joje yra tik 60 gramų. Ši skulptūra buvo pastatyta 1986 m. rugsėjį, kai miestas šventė 750 metų jubiliejų, jos autorius skulptorius Stanislovas Kuzma.

Skaityti daugiau: Kelionė į Saulės miestą

Kalendorius

gegužės 2017
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 1057 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankytojai

Šiandien:19
Vakar:114
Per savaitę:382
Per mėnesį:2442
iš viso:145846

Registracija

top

Elektroninis dienynas | Antakalnio skyrius | Pradinis puslapis

Svetainės administratorė IT vyr. mokytoja Giedrė Jurelytė. Mano el. paštas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys, LT 56166, mokyklos el. paštas.

Kaišiadorys © 2012 m. Visos autorių teisės saugomos.