Tvarkų aprašai

Spausdinti

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos dienynų sudarymo elektroninio dienyno duomenų pagrindu tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos renginių organizavimo tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo tvarkos aprašas.

Tarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje tvarkos aprašas.

Važiavo išlaidų kompensavimo mokiniams tvarka. Kaišiadorių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms priskirtų artimiausių aptarnavimo teritorijų sąrašas. Lietuvos respublikos transporto lengvatų įstatymo 6 straipsnio pakeitimo įstatymas.

Pašalinių asmenų patekimo į Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos patalpas tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokinių turizmo renginio organizavimo tvarkos aprašas.

Priėmimo į Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnaziją tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos priešmokyklinių ugdymo grupių sveikatos priežiūros tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos patalpų, įrenginių ir inventoriaus valymo ir dezinfekavimo tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos kopijavimo ir kitų paslaugų, reikalingų mokinių ugdymo procesui organizuoti, teikimo tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos darbuotojų nušalinimo nuo darbo dėl neblaivumo (girtumo) ar apsvaigimo nuo psichiką veikiančių medžiagų tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos darbuotojų aprūpinimo asmeninėmis apsaugos priemonėmis tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos Darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų rengimo ir darbuotojų, darbdavių susitarimu pasiųstų laikinam darbui į įmonę iš kitos įmonės, instruktavimo tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokytojų pamokų vadavimo tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos poveikio priemonių netinkamai besielgiantiems mokiniams taikymo tvarkos aprašas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos pedagoginių darbuotojų budėjimo tvarkos aprašas.

Savivaldos ir valdymo institucijų veiklos dokumentai

Spausdinti

Progimnazijos tarybos nuostatai.

Progimnazijos mokinių komiteto nuostatai.

Progimnazijos metodinės tarybos nuostatai.

Progimnazijos metodinės tarybos veiklos programa 2017 metams.

birželio 2017
PATKPŠS

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 103 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankytojai

Šiandien:22
Vakar:44
Per savaitę:22
Per mėnesį:1915
iš viso:148933

Elektroninis dienynas | Antakalnio skyrius | Pradinis puslapis

Svetainės administratorė IT vyr. mokytoja Giedrė Jurelytė. Mano el. paštas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys, LT 56166, mokyklos el. paštas.

Kaišiadorys © 2012 m. Visos autorių teisės saugomos.